Vánoce klepou na dveře, a tak většina z nás přemýšlí, co koupit svým blízkým pod stromeček. Potěšit je tím správným dárkem občas bývá nelehký úkol a covidová situace z něj možná dělá ještě o to větší oříšek. Rozhodli jsme se proto s vámi sdílet tipy, co do vánočně laděného balicího papíru můžete letos ukrýt. Inspirace ale nebude jen tak ledajaká. Vše zmíněné je totiž vytvořeno s láskou a trpělivostí od zlatých českých ručiček, s respektem k lidem i planetě. A tak koupí uděláte radost hned trojnásobnou – sobě, že jste vybrali krásný smysluplný dárek, obdarovanému a také českému výrobci, kterému v této nelehké době tímto způsobem podáte pomocnou ruku (#darujemeceskevanoce).

Knihy

Zachumlat se do peřin s horkým čajem či kávou a v ruce držet dobrou knihu. Tak si většina z nás v tomto ročním období představí příjemně strávený čas sám se sebou. Darujte tak někomu blízkému chvilku pro sebe.

Oblečení

Ručně vyráběné kousky do každého šatníku prosím! Ty nám totiž připomínají teplo domova, možná díky našim zručným babičkám, které nám je jako malým dávaly pod stromeček.

Papírenské zboží

Od krásných deníků, diářů, psacích potřeb, pouzder, až k vylepování vzpomínek do fotoalb. To vše potěší tvořivého ducha v nás. Vybírat můžete z těchto čtyř českých firem.

Doporučený příspěvek

Working Holiday: V Kanadě mě na běžkách učil český olympijský trenér Rudy

Netrpělivě jsme již potřetí očekávali odpověď na naši žádost o víza do Kanady, abychom se tam s přítelem vydali na vlastní pěst. Kdy... Pokračovat ve čtení

Sportovní vybavení

V dnešní době je potřeba myslet nejen na zdravou mysl, ale také zdravé tělo, a tak přijde vhod se sem tam trochu protáhnout. Ukažte blízkým, že i sport může být zábava.

Kožené výrobky

Kdo by nemiloval vůni batohů, peněženek či bot z pravé kůže, materiálu, který předčí svou kvalitou jakýkoliv jiný.

Kosmetika

Přírodní kosmetika získává v poslední době na čím dál větší popularitě. Výrobky na pleť i tělo z toho, co má člověk z přírody k dispozici.

Osobní rozvoj a kreativní chvilky

Dlouhé zimní večery nabádají k přemýšlení o sobě i životě samotném. Hloubaví jedinci určitě ocení některý z těchto následujících dárků, popřípadě odpočinek u vyrábění.

Batohy

Do města, do školy, na výlet. Je to zkrátka ten nejlepší pomocník a parťák, který dokáže doladit jakýkoliv outfit. Ano, mluvíme právě o batohu!

Dřevěné výrobky

Originálním dárkem může být i výrobek ze dřeva, u kterého byste nečekali, že lze, aby vůbec ze dřeva byl. Tak tady jsou:

Podobné články

Volný čas

Brňáci jsou naladění na pospolitost a vzájemn...

Spojuje je kamarádství, nadšení pro společný projekt a Brno. Veronika Březinová a Michael Weiser se po desítkách let života ve... Více

Volný čas

Trénink pro tebe i tvoji babičku. Dvojice progra...

Matouš Skála a Martin Mazanec se potkali před čtyřmi lety při studiu informačních technologií na ČVUT. Jejich společný projekt fitness... Více

Volný čas

Kultovní Pac-Man v tvojí peněžence!

Nová limitovaná edice platebních karet od Komerčky je tady! Kdo by neznal kultovní hru Pac-Man? Jedna z nejslavnější her vůbec... Více

Volný čas

Darujeme české Vánoce

Rozhovor s Hanou Šormovou, freelancerkou, copywriterkou, aktivní maminkou a jednou ze zakladatelek projektu Darujeme české Vánoce –  iniciativy, jež vznikla letos... Více

To nejnovější z czech-us blogu

Novinka: Studium v Irsku + DEADLINE přihlášek

Rozšiřujeme naši nabídku programů studia v zahraničí a máme radost, že ti můžeme... Více

Verča: Můj rok v Kanadě nebyl podle představ, ale nikdy bych...

Do Kanady jsem se chtěla podívat několik let. První pokus o získání Working Holiday víz mi... Více

Hledá se Koordinátor programu Kanada

Tato pozice již byla obsazena STUDUJTE – BAVTE SE – PRACUJTE – CESTUJTE – ŽIJTE Na... Více

Studium v Anglii od září 2021 – všechny změny...

Zajímá tě, jak to bude se studiem ve Velké Británii po Brexitu? Chceš vědět, jak se změní... Více

Partneři