Vánoce klepou na dveře, a tak většina z nás přemýšlí, co koupit svým blízkým pod stromeček. Potěšit je tím správným dárkem občas bývá nelehký úkol a covidová situace z něj možná dělá ještě o to větší oříšek. Rozhodli jsme se proto s vámi sdílet tipy, co do vánočně laděného balicího papíru můžete letos ukrýt. Inspirace ale nebude jen tak ledajaká. Vše zmíněné je totiž vytvořeno s láskou a trpělivostí od zlatých českých ručiček, s respektem k lidem i planetě. A tak koupí uděláte radost hned trojnásobnou – sobě, že jste vybrali krásný smysluplný dárek, obdarovanému a také českému výrobci, kterému v této nelehké době tímto způsobem podáte pomocnou ruku (#darujemeceskevanoce).

Knihy

Zachumlat se do peřin s horkým čajem či kávou a v ruce držet dobrou knihu. Tak si většina z nás v tomto ročním období představí příjemně strávený čas sám se sebou. Darujte tak někomu blízkému chvilku pro sebe.

Oblečení

Ručně vyráběné kousky do každého šatníku prosím! Ty nám totiž připomínají teplo domova, možná díky našim zručným babičkám, které nám je jako malým dávaly pod stromeček.

Papírenské zboží

Od krásných deníků, diářů, psacích potřeb, pouzder, až k vylepování vzpomínek do fotoalb. To vše potěší tvořivého ducha v nás. Vybírat můžete z těchto čtyř českých firem.

Doporučený příspěvek

Jan Rendl: V krizových situacích si buďto můžeš sednout na zem a umřít, nebo jdeš dál

Mladý devětadvacetiletý cestovatel a dobrodruh s láskou k horám. Tak se lidem představuje Jan Rendl, který převážně pěšky a stopem ... Pokračovat ve čtení

Sportovní vybavení

V dnešní době je potřeba myslet nejen na zdravou mysl, ale také zdravé tělo, a tak přijde vhod se sem tam trochu protáhnout. Ukažte blízkým, že i sport může být zábava.

Kožené výrobky

Kdo by nemiloval vůni batohů, peněženek či bot z pravé kůže, materiálu, který předčí svou kvalitou jakýkoliv jiný.

Kosmetika

Přírodní kosmetika získává v poslední době na čím dál větší popularitě. Výrobky na pleť i tělo z toho, co má člověk z přírody k dispozici.

Osobní rozvoj a kreativní chvilky

Dlouhé zimní večery nabádají k přemýšlení o sobě i životě samotném. Hloubaví jedinci určitě ocení některý z těchto následujících dárků, popřípadě odpočinek u vyrábění.

Batohy

Do města, do školy, na výlet. Je to zkrátka ten nejlepší pomocník a parťák, který dokáže doladit jakýkoliv outfit. Ano, mluvíme právě o batohu!

Dřevěné výrobky

Originálním dárkem může být i výrobek ze dřeva, u kterého byste nečekali, že lze, aby vůbec ze dřeva byl. Tak tady jsou:

Podobné články

Volný čas

Kam vyrazit, než nám znovu otevřou kulturáky

Jaro začíná pomalu vystrkovat růžky a konečně přichází naděje. Zima už snad definitivně skončila a je načase zase začít žít. A jak jinak začít žít než kulturou? ... Více

Volný čas

Na cestu kolem světa alespoň na filmovém ...

Taky už se nemůžete dočkat, až si sbalíte krosnu, nasadíte pohorky a vyrazíte někam hodně daleko? Cestování teď musí chybět úplně každému, i těm, co byli v životě ... Více

Volný čas

Jak na Instagram učím už i třicátníky, ...

Přes žurnalistiku, vlastní blog, sociální sítě, až po vlastní značku i školení. Mladá studentka Audiovizuální tvorby na Slezské univerzitě Dominika Ratajová ukazuje lidem, ... Více

Volný čas

Bankovní identita pro každého!

Poslední dobou se stále více činností přesouvá do online světa. Home office je běžnou součástí našeho života, online výuka převažuje, do obchodů se nemůže vůbec, nebo ... Více

To nejnovější z czech-us blogu

Netradiční studium a kvalitní praxe. To nabízí Whistler ...

Už se nechceš vracet do školy, která tě nebaví a ztrácet čas studiem oboru, který ti ... Více

Adri doporučuje: 5 nejlepších hiků v Banffu a okolí

V létě 2015 jsem poprvé přijela do Banffu. Nepolíbená horskou turistikou. Plánovala jsem ... Více

Petr o práci kuchaře v Dublinu

Už od mala jsem chtěl vycestovat někam do zahraničí, ať za kulturou, prací nebo jídlem. ... Více

Lucka o Austrálii: Neúspěch je pouze příležitost začít ...

Nebudu první ani poslední, pro koho byla Austrálie snem … Ten sen byl pochovat si koalu, což ... Více

Partneři