Jak se ti daří časově skloubit blogování, točení videí na YouTube, osobní život a modeling se studiem?

Upřímně, je to náročné. Je tu nejen blog a Youtube, ale také moje nová značka Biasiol Beauty. Věnuji se také vytváření a šití mých módních kolekcí, do toho občas něco nafotím a sem tam se účastním nějaké společenské akce. Jsem ráda, že spím alespoň 6 hodin denně. V září jsem nastoupila do závěrečného ročníku střední školy, a i když můj obor a prostředí průmyslovky v Liberci miluji, vnímám, jak mě každodenní studium od mé práce zdržuje.

 

Zmínila ses o svém projektu Biasiol Beauty. O co se přesně jedná a na co se v rámci této kampaně můžeme v dohledné době těšit?

Biasiol Beauty je nová kosmetická značka, kterou jsme začali tvořit na začátku letošního roku. Všichni ví, jak moc miluji make-up a upřímně mi tu chyběl styl a různorodost, kterou chci v produktech BB přinést na náš český trh. Mají totiž symbolizovat právě různorodost v kombinaci s jedinečností, kterou chceme do našich produktů vnést a dát možnost všem ženám, aby vynikla jejich krása, a to bez ohledu na barvu pleti či odstín vlasů. První kolekci odstartujeme umělými řasami a doplňky k líčení. Zákaznice se mohou těšit na osobitý design, kvalitu, ale samozřejmě také rozmanitost ve výběru.

 

Považuješ tedy make-up za neodmyslitelný způsob sebevyjádření?

Rozhodně!

 

V roce 2016 ses účastnila soutěže krásy Miss Liberec a letos jsi byla v porotě Miss Face. Jak tedy vnímáš krásu?

Sloganem mojí značky Biasiol Beauty, se stalo motto „Krása je v očích toho, kdo se dívá.“ A právě takto se na beauty svět dívám i já. Bylo úžasné pozorovat, jak rozdílné byly názory nás porotců právě v Miss Face, a tak tomu bylo i v liberecké Miss. V těchto a podobných soutěžích se na krásu dívám z mnoha různých úhlů. U mě, i když miluju beauty svět a vše s ním spojené, jako je líčení, kosmetika, nebo samotný styling, převažuje moje touha najít v lidech vnitřní krásu. Protože k čemu je krásná váza, když je prázdná.

 

 

Jaký byl první krok, který Tě přivedl až sem – do bodu, kdy máš tisíce fanoušků, sledujících?

Myslím, že to bylo tak nějak součástí mého osobního vývoje a výchovy. Začalo to blogem, následoval YouTube a Instagram. Nikdy se moje sociální sítě neupínaly k jednomu tématu. Byly vždy plné všeho, co mám ráda, mě samotné a toho, co mě baví. Myslím, že přesně to lidé chtějí. Být real, zachovat si svou tvář a nepřestat je bavit.

 

Máš nějaké vytyčené cíle, kterých bys chtěla, řekněme třeba v následujících pěti letech, dosáhnout?

Prioritou v tomto a následujícím roce pro mě bude samozřejmě maturita. Lhala bych, kdybych řekla, že se mi – jako každému jinému maturantovi – neuleví, až bude po všem. U mě ale s tím rozdílem, že konečně uskutečním i své sny ve vztahu ke své rodině. Hodlám po ukončení studií svojí maminku, která je zároveň i moje manažerka, „unést“ do některého z větších měst a začít se jí i své práci věnovat naplno. Už teď připravuji další projekty. I nadále bych se chtěla věnovat značce Biasiol Beauty, do které vkládám hodně důvěry a následně třeba i expandovat na zahraniční trh. Potom je tu také moje módní značka, kterou posouváme neustále dál a v neposlední řadě také YouTube, kde se blížím ke krásnému číslu 100 000 odběratelů, což je pro každého youtubera stěžejní moment, protože obdrží Silver Button. V horizontu pěti let je toho opravdu hodně, co chci stihnout, nebyla bych to ovšem já, kdybych vás trochu nenapínala.

 

Co považuješ za svůj největší dosavadní úspěch? 

Vyzní to možná jako lehké klišé, ale pocit štěstí, který mě provází den co den. Ne každý má možnost dělat v životě to, co ho baví a naplňuje.

Doporučený příspěvek

Řeší jiné problémy

Není mu lhostejné, co se kolem něj děje. Tak by se dal v jedné větě shrnout příběh Jana Suchého, studenta třetího ročníku gymnázia v... Pokračovat ve čtení

 

Přišla ti již nějaká zajímavá pracovní nabídka ze zahraničí, popřípadě nezvažuješ po střední škole studium v zahraničí?

Kdo ví. Jsem téhle možnosti otevřená… Spousta zajímavých nabídek chodí každý den, ovšem po studiu na střední mě stále ještě láká vysoká. S individuálním plánem samozřejmě.

 

Jaký máš názor na české školství?

(smích) Svoji zcela upřímnou odpověď si nechám pro sebe, ovšem přikláním se jako věčný individualista k metodám západního světa.

 

Cestuješ ráda? Máš nějaké vysněné místo, kam by ses chtěla podívat?

Miluji cestování! Je velmi mnoho míst, které jsem již měla možnost vidět, ale stále jsem se jich dost nenabažila. Londýn, Amsterdam a Praha jsou pro mě srdcovou záležitostí. Na druhou stanu mě také velmi láká východ. Rusko, arabské země – celkově Asie. A pak jako většinu mladých západ. Vidět USA je mým snem už od malička a doufám, že se mi brzy splní. Třeba ve formě nějaké stáže nebo právě Erasmu.

 

Kdo nebo co tě motivuje v tom plnit si své sny?

Fanoušci a jejich úžasné zprávy. Mám-li být ale stoprocentně upřímná, velkou každodenní motivací je pro mě moje maminka. Vyrůstala jsem jen s ní a je to neuvěřitelně schopná a silná žena. Vždy mě ve všem podporovala a od mala mě vedla k rozvíjení mých schopností. Má obrovské zásluhy na tom, kde teď jsem. Když jsme se bavily o úspěších, jedním z nich – a jde vlastně zároveň i o můj sen a motivaci – je, postarat se o ní tak dobře, jako se stará ona o mě.

 

Jak přibližně vypadá tvůj běžný všední den?

Pokud je škola, tak se samozřejmě točí podstatná část dne kolem ní. Po vyučování většinou následuje fitko nebo nějaká schůzka. Večer věnuji z velké části učení a také psaní článků, připravování příspěvků a odepisování na emaily.

 

Při svém jistě hektickém životě určitě zažíváš hodně stresu, jak se s tím vyrovnáváš?

Není to stres, je to adrenalin! Miluju svoji práci a i když je toho někdy hodně, víte, že se vám vynaložená energie vrátí zpět, a to dvojnásobně.

 

Kde tě můžou tvoji příznivci potkat? Hodláš se v budoucnu účastnit například některých YouTube akcí?

Fanouškům se snažím dát vědět vždy předem, když navštěvuji různá města.

Podobné články

Volný čas

Osmnáctiletý podnikatel Jakub Oubrecht: Je důle...

Původně chtěl být slavný youtuber, dnes je z něho úspěšný podnikatel. Osmnáctiletý Jakub Oubrecht spoluvlastní marketingovou firmu a za sebou má... Více

Volný čas

René Nekuda: K psaní nepotřebuješ skoro nic, a...

Na vysoké škole vystudoval tvůrčí psaní a už deset let ho učí. Jeho kurzy navštívilo již přes 4 000 lidí... Více

Volný čas

Banka kompletně online aneb Co všechno lze vyř...

Pár měsíců zpátky si podobnou situaci dokázal představit jenom málokdo – roušky kam až oko dohlédne, všichni jsme opatrní a chceme chránit nejen sebe, ale i své blízké. Ni... Více

Cestování, Volný čas

Working Holiday: V Kanadě mě na běžkách učil...

Netrpělivě jsme již potřetí očekávali odpověď na naši žádost o víza do Kanady, abychom se tam s přítelem vydali na... Více

To nejnovější z czech-us blogu

Kanada v době pandemie 2. díl – Jasper

Jmenuji se Jan Makovička a v Kanadě pobývám od srpna roku 2019. Před touto krizí jsem... Více

Kanada v době pandemie 1. díl – Banff

Z toho, jak se zachoval stát, zaměstnavatel a místní komunity tady v Bannfu, nám ještě teď... Více

Když máte v Austrálii práci snů a jednoho dne o ni...

Pro většinu z nás fakt velký problém, pro Michala nová výzva! Michal Šodek je mladý... Více

Kanada a Koronavirus, jak to je a asi bude …

Vzhledem k aktuální, trošku vypjaté situaci, jsme se rozhodli napsat krátké vyjádření za... Více

Partneři